laupäev, 25. aprill 2009

Loovenergia

Kõigel on 5 etappi. Esmalt idee, mis on naisenergia. Seejärel meesenergia idee teostumiseks. Siis tuleb kaos ja pärast seda loovenergia. Lõpuks on vaikus.
Kõik peale vaikuse on tantsitavad.

Eile õhtul sattusime luule/veiniõhtule. Paar vanemat naist ja meest olid tulnud sihikindlalt luuleõhtule, ülejäänu pigem veiniõhtule. Et me hilinesime, lootsime jääda võimalikult märkamatuteks kuulajateks, aga meid suunati üsna laval asetsevale diivanile. Kohe alguses öeldi ka, et iga kolme inimese peale on üks esineja, meid oli viis. Selgitasime, et ega me eriti esineda ei soovi. Pärast kõiki põnevaid nooremaid ja vanemaid esinejaid, paluti meilt ka veel etteastet ja kuigi ütlesime, et seda ei tule, oodati seda ikkagi - kõik see tekitas üpris piinliku hetke. Valiti ka võitja ja jõime veini.

Tundsin, kui väsinud mu lihased olid ja vein vabastas mind pingetest. Ma arvan, et mul on tõeliselt suur oht alkoholismile.

Keskööl nautisime Liverpoolis teise kursuse kabaree stiilis tantsu ja veidi halva muusika järgi tantsimist. Sealt liikusime üsna pea R-i ja M-i poole, kus sõime häid kartuleid ja jõime veel alkoholi. Ma ei tahtnud koju minna, sest H-l oli külas I ja noh, meil ei ole H-ga läbisaamine päris õige enam. Niisiis jäin R-i poole, ta isegi pakkus seda.

Võiks veel rääkida H-st ja kui ebameeldivalt ta mu peale pahane on - nii pahane, et ma hakkan juba vaikselt ise pahaseks saama -, aga põhiline on see, mis täna rongis juhtus. Nimelt, sain järje peale. Ma pole ammu nii õnnelik olnud. Inspiratsioon lihtsalt tuli, nii hea oli midagi teha, välja mõelda ja katsetada. Iseenesest suur töö on alles ees, aga materjali juba on.
Tahaks mõelda, et jõudsin loovuseni.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar